632L3I033M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3I033M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 632L3I033M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 632L3I033M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 632L3I033M00000
Număr parc 632L3I033M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74484 pcs Fișa cu date 632L3I033M00000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie 632
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume 632L3I033M00000-ND
CTX995TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 33MHz descriere detaliata 33MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 15mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA