632L3C050M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3C050M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 632L3C050M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 632L3C050M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 632L3C050M00000
Număr parc 632L3C050M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76110 pcs Fișa cu date 632L3C050M00000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie 632
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 15mA