625L3I007M37280
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625L3I007M37280 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 625L3I007M37280
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
Foi de date: 625L3I007M37280.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 625L3I007M37280
Număr parc 625L3I007M37280 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 88960 pcs Fișa cu date 625L3I007M37280.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 625
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Alte nume CTX975TR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 7.3728MHz descriere detaliata 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 15mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA