625L3C016M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625L3C016M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 625L3C016M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: 625L3C016M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 625L3C016M00000
Număr parc 625L3C016M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98226 pcs Fișa cu date 625L3C016M00000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 625
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 16MHz
descriere detaliata 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 15mA