589L192X2CAT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589L192X2CAT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 589L192X2CAT
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCTCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.589L192X2CAT.pdf2.589L192X2CAT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 589L192X2CAT
Număr parc 589L192X2CAT Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCTCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8977 pcs Fișa cu date 1.589L192X2CAT.pdf2.589L192X2CAT.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 589
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±140ppb Frecvență 19.2MHz
descriere detaliata 19.2MHz VCTCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 6mA