589L128X2ITT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
589L128X2ITT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 589L128X2ITT
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.589L128X2ITT.pdf2.589L128X2ITT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 589L128X2ITT
Număr parc 589L128X2ITT Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7325 pcs Fișa cu date 1.589L128X2ITT.pdf2.589L128X2ITT.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip TCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 589
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție HCMOS
Alte nume CTX1477CT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm)
Funcţie - Frecvență Stabilitate ±280ppb
Frecvență 12.8MHz descriere detaliata 12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 6mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -