520M20IA20M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520M20IA20M0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 520M20IA20M0000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD
Foi de date: 1.520M20IA20M0000.pdf2.520M20IA20M0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 520M20IA20M0000
Număr parc 520M20IA20M0000 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50066 pcs Fișa cu date 1.520M20IA20M0000.pdf2.520M20IA20M0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 520
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±2ppm Frecvență 20MHz
descriere detaliata 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 2mA