520L15DA16M3680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520L15DA16M3680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 520L15DA16M3680
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
Foi de date: 1.520L15DA16M3680.pdf2.520L15DA16M3680.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 520L15DA16M3680
Număr parc 520L15DA16M3680 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45431 pcs Fișa cu date 1.520L15DA16M3680.pdf2.520L15DA16M3680.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCTCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 520
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție Clipped Sine Wave
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Funcţie -
Frecvență Stabilitate ±1.5ppm Frecvență 16.368MHz
descriere detaliata 16.368MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 2mA