448XC2253BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 448XC2253BDN
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului SLIDE POT 25K OHM 0.1W TOP 20MM
Foi de date: 448XC2253BDN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 448XC2253BDN
Număr parc 448XC2253BDN Producător CTS Electronic Components
Descriere SLIDE POT 25K OHM 0.1W TOP 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3619 pcs Fișa cu date 448XC2253BDN.pdf
Gama de călătorie 20mm Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 1.441" L x 0.110" W x 0.488" H (36.60mm x 2.80mm x 12.39mm) Serie 448
Rezistenţă 25 kOhms Putere (Wați) 0.1W, 1/10W
ambalare Bulk Alte nume CT2303
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip fader Standard descriere detaliata 25 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type