448VA1105BDN
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 448VA1105BDN
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului SLIDE POT 1M OHM 0.05W TOP 10MM
Foi de date: 448VA1105BDN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 448VA1105BDN
Număr parc 448VA1105BDN Producător CTS Electronic Components
Descriere SLIDE POT 1M OHM 0.05W TOP 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6235 pcs Fișa cu date 448VA1105BDN.pdf
Gama de călătorie 10mm Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune Rectangular - 1.130" L x 0.169" W x 0.456" H (28.70mm x 4.30mm x 11.59mm) Serie 448
Rezistenţă 1 MOhms Putere (Wați) 0.05W, 1/20W
ambalare Bulk Alte nume CT2333
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip fader Standard descriere detaliata 1 MOhms 0.05W, 1/20W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type