445I32K14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445I32K14M31818 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 445I32K14M31818
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 14.31818MHZ 8PF SMD
Foi de date: 445I32K14M31818.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 445I32K14M31818
Număr parc 445I32K14M31818 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 14.31818MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 160198 pcs Fișa cu date 445I32K14M31818.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 445 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 8pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.053" (1.35mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 14.31818MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 Ohms descriere detaliata 14.31818MHz ±30ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead