445I32B20M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445I32B20M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 445I32B20M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
Foi de date: 445I32B20M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 445I32B20M00000
Număr parc 445I32B20M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 157535 pcs Fișa cu date 445I32B20M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 445 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 13pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.053" (1.35mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 20MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 Ohms descriere detaliata 20MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead