445C3XA16M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445C3XA16M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 445C3XA16M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Foi de date: 445C3XA16M00000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 445C3XA16M00000
Număr parc 445C3XA16M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181755 pcs Fișa cu date 445C3XA16M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 445 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 10pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.053" (1.35mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±15ppm Frecvență 16MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 Ohms descriere detaliata 16MHz ±30ppm Crystal 10pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead