445A22S24M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A22S24M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 445A22S24M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD
Foi de date: 445A22S24M00000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 445A22S24M00000
Număr parc 445A22S24M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228428 pcs Fișa cu date 445A22S24M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 445 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea Series Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.053" (1.35mm) Frecvența toleranței ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 24MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 Ohms descriere detaliata 24MHz ±20ppm Crystal Series 40 Ohms 2-SMD, No Lead