425F39E025M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F39E025M0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 425F39E025M0000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: 425F39E025M0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 425F39E025M0000
Număr parc 425F39E025M0000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 220978 pcs Fișa cu date 425F39E025M0000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 425 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 20pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 25MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms descriere detaliata 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead