425F22A025M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F22A025M0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 425F22A025M0000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Foi de date: 425F22A025M0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 425F22A025M0000
Număr parc 425F22A025M0000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204024 pcs Fișa cu date 425F22A025M0000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 425 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume CTX969TR Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 10pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Frecvența toleranței ±20ppm Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 25MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 25MHz ±20ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead