425F22A016M3840
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
425F22A016M3840 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 425F22A016M3840
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD
Foi de date: 425F22A016M3840.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 425F22A016M3840
Număr parc 425F22A016M3840 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 167872 pcs Fișa cu date 425F22A016M3840.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 425 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 10pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Frecvența toleranței ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 16.384MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms descriere detaliata 16.384MHz ±20ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead