416F40612CAR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F40612CAR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 416F40612CAR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT
Foi de date: 416F40612CAR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 416F40612CAR
Număr parc 416F40612CAR Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 219640 pcs Fișa cu date 416F40612CAR.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 10pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) Frecvența toleranței ±10ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 40.61MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms descriere detaliata 40.61MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead