416F38435AKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F38435AKR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 416F38435AKR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT
Foi de date: 416F38435AKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 416F38435AKR
Număr parc 416F38435AKR Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228428 pcs Fișa cu date 416F38435AKR.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 8pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 38.4MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 Ohms descriere detaliata 38.4MHz ±30ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead