416F27122ATR
CTS-Frequency ControlsCTS-Frequency Controls
416F27122ATR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 416F27122ATR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT
Foi de date: 416F27122ATR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 416F27122ATR
Număr parc 416F27122ATR Producător CTS-Frequency Controls
Descriere CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 202174 pcs Fișa cu date 416F27122ATR.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 416F27122ATR Încărcați capacitatea ±20ppm
Durată de viață @ Temp. 200 Ohm Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm)
Funcţie 6pF Frecvența toleranței ±20ppm
Frecvență 27.12MHz Descriere extinsă 27.12MHz ±20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead
Descriere CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT