407F35D027M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
407F35D027M0000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 407F35D027M0000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Foi de date: 407F35D027M0000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 407F35D027M0000
Număr parc 407F35D027M0000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201208 pcs Fișa cu date 407F35D027M0000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 407 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 18pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 27MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 Ohms descriere detaliata 27MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead