406I35B14M85000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35B14M85000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 406I35B14M85000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 14.8500MHZ 13PF SMD
Foi de date: 406I35B14M85000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 406I35B14M85000
Număr parc 406I35B14M85000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 14.8500MHZ 13PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196563 pcs Fișa cu date 406I35B14M85000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serie 406 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 13pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 14.85MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms descriere detaliata 14.85MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead