406C35E14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35E14M31818 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 406C35E14M31818
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Foi de date: 406C35E14M31818.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 406C35E14M31818
Număr parc 406C35E14M31818 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182615 pcs Fișa cu date 406C35E14M31818.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serie 406 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 20pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 14.31818MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms descriere detaliata 14.31818MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead