406C35B20M48000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406C35B20M48000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 406C35B20M48000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 20.4800MHZ 13PF SMD
Foi de date: 406C35B20M48000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 406C35B20M48000
Număr parc 406C35B20M48000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 20.4800MHZ 13PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 190209 pcs Fișa cu date 406C35B20M48000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Serie 406 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 406C35B20.48000
CTX670TR
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 13pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 20.48MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 40 Ohms
descriere detaliata 20.48MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead