405I35B16M36800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405I35B16M36800 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 405I35B16M36800
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 16.3680MHZ 13PF SMD
Foi de date: 405I35B16M36800.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 405I35B16M36800
Număr parc 405I35B16M36800 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 16.3680MHZ 13PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 186800 pcs Fișa cu date 405I35B16M36800.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 405 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 13pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 16.368MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms descriere detaliata 16.368MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead