405C35E18M43200
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35E18M43200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 405C35E18M43200
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD
Foi de date: 405C35E18M43200.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 405C35E18M43200
Număr parc 405C35E18M43200 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 18.4320MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156765 pcs Fișa cu date 405C35E18M43200.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 405 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 20pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 18.432MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms descriere detaliata 18.432MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead