405C35D25M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35D25M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 405C35D25M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Foi de date: 405C35D25M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 405C35D25M00000
Număr parc 405C35D25M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 70358 pcs Fișa cu date 405C35D25M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 405 Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume CTX826CT Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 18pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 25MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 Ohms
descriere detaliata 25MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead