405C11A12M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C11A12M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 405C11A12M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Foi de date: 405C11A12M00000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 405C11A12M00000
Număr parc 405C11A12M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71728 pcs Fișa cu date 405C11A12M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 405 Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume CTX833CT Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 10pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 12MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms
descriere detaliata 12MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
405C11A11M05920
405C11A11M05920
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: CRYSTAL 11.0592MHZ 10PF SMD