403I35D33M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403I35D33M00000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 403I35D33M00000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD
Foi de date: 403I35D33M00000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 403I35D33M00000
Număr parc 403I35D33M00000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227864 pcs Fișa cu date 403I35D33M00000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie 403 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 18pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecvența toleranței ±30ppm
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 33MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 60 Ohms descriere detaliata 33MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead