403C11A14M40000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
403C11A14M40000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 403C11A14M40000
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 14.4000MHZ 10PF SMD
Foi de date: 403C11A14M40000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 403C11A14M40000
Număr parc 403C11A14M40000 Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 14.4000MHZ 10PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275408 pcs Fișa cu date 403C11A14M40000.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie 403 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 10pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecvența toleranței ±10ppm
Frecvență Stabilitate ±10ppm Frecvență 14.4MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms descriere detaliata 14.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead