402F192XXCKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F192XXCKR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 402F192XXCKR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Foi de date: 1.402F192XXCKR.pdf2.402F192XXCKR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 402F192XXCKR
Număr parc 402F192XXCKR Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 202444 pcs Fișa cu date 1.402F192XXCKR.pdf2.402F192XXCKR.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie 402 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 8pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecvența toleranței ±15ppm
Frecvență Stabilitate ±15ppm Frecvență 19.2MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 Ohms descriere detaliata 19.2MHz ±15ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead