402F19222IKT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F19222IKT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 402F19222IKT
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Foi de date: 1.402F19222IKT.pdf2.402F19222IKT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 402F19222IKT
Număr parc 402F19222IKT Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5642 pcs Fișa cu date 1.402F19222IKT.pdf2.402F19222IKT.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie 402 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 8pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecvența toleranței ±20ppm
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 19.2MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 Ohms descriere detaliata 19.2MHz ±20ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead