402F160XXCDR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F160XXCDR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 402F160XXCDR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Foi de date: 1.402F160XXCDR.pdf2.402F160XXCDR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 402F160XXCDR
Număr parc 402F160XXCDR Producător CTS Electronic Components
Descriere CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227168 pcs Fișa cu date 1.402F160XXCDR.pdf2.402F160XXCDR.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serie 402 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Mod de operare Fundamental
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Încărcați capacitatea 18pF Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Frecvența toleranței ±15ppm
Frecvență Stabilitate ±15ppm Frecvență 16MHz
ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 Ohms descriere detaliata 16MHz ±15ppm Crystal 18pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead