377NB5C1536T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 377NB5C1536T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.377NB5C1536T.pdf2.377NB5C1536T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 377NB5C1536T
Număr parc 377NB5C1536T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11962 pcs Fișa cu date 1.377NB5C1536T.pdf2.377NB5C1536T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 377
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 153.6MHz
descriere detaliata 153.6MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) ±50ppm