375NB5C2048T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 375NB5C2048T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS SMD
Foi de date: 1.375NB5C2048T.pdf2.375NB5C2048T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 375NB5C2048T
Număr parc 375NB5C2048T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4235 pcs Fișa cu date 1.375NB5C2048T.pdf2.375NB5C2048T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 375
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 204.8MHz
descriere detaliata 204.8MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) ±30ppm