357LB3I044M7360
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I044M7360 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 357LB3I044M7360
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD
Foi de date: 357LB3I044M7360.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 357LB3I044M7360
Număr parc 357LB3I044M7360 Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41178 pcs Fișa cu date 357LB3I044M7360.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 357