353WB6A500T
Prezentarea produsului
Număr parc: 353WB6A500T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.353WB6A500T.pdf2.353WB6A500T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 353WB6A500T
Număr parc 353WB6A500T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36169 pcs Fișa cu date 1.353WB6A500T.pdf2.353WB6A500T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 353
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±20ppm Frecvență 50MHz
descriere detaliata 50MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 30mA