353TB5C320T
Prezentarea produsului
Număr parc: 353TB5C320T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.353TB5C320T.pdf2.353TB5C320T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 353TB5C320T
Număr parc 353TB5C320T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49034 pcs Fișa cu date 1.353TB5C320T.pdf2.353TB5C320T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 353
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 32MHz
descriere detaliata 32MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA