353TB3I384R
Prezentarea produsului
Număr parc: 353TB3I384R
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.353TB3I384R.pdf2.353TB3I384R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 353TB3I384R
Număr parc 353TB3I384R Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 68266 pcs Fișa cu date 1.353TB3I384R.pdf2.353TB3I384R.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 353
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 38.4MHz
descriere detaliata 38.4MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA