315LB5C1000T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB5C1000T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 315LB5C1000T
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS SMD
Foi de date: 1.315LB5C1000T.pdf2.315LB5C1000T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 315LB5C1000T
Număr parc 315LB5C1000T Producător CTS Electronic Components
Descriere OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13420 pcs Fișa cu date 1.315LB5C1000T.pdf2.315LB5C1000T.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 315
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție HCMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 100MHz
descriere detaliata 100MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 30mA
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 10µA Rezonator de bază Crystal
Punctul de tragere absolut (APR) ±50ppm