270X232A103B1B1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A103B1B1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 270X232A103B1B1
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului POT 10K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Foi de date: 270X232A103B1B1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 270X232A103B1B1
Număr parc 270X232A103B1B1 Producător CTS Electronic Components
Descriere POT 10K OHM 1/4W CARBON LINEAR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20462 pcs Fișa cu date 270X232A103B1B1.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare PC Pins, Board Locks
Coeficientul de temperatură - țuguia Linear
Dimensiune - Corp Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Serie 270
Rotație 315° Material rezistiv Carbon
Rezistență (Ohms) 10k Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Bulk Alte nume 270-XS8777
CT2227
Numărul de viraje 1 Numărul de bande 1
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W PC Pins, Board Locks
Bucșă filetată 1/4-32 Construit în Switch Rotary, SPST
Tip de ajustare Side Adjustment Tipul actuatorului Round
Lungimea actuatorului 1.000" (25.40mm) Diametrul acționării 0.125" (3.18mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
270X232A102B1A1
270X232A102B1A1
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: POT 1K OHM 1/4W CARBON LINEAR
In stoc: 19591 pcs
Descarca: 270X232A102B1A1.pdf
RFQ
270X232A104B1A1
270X232A104B1A1
Descriere: POT 100K OHM 1/4W CARBON LINEAR