252B503B50TB
Prezentarea produsului
Număr parc: 252B503B50TB
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Foi de date: 252B503B50TB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 252B503B50TB
Număr parc 252B503B50TB Producător CTS Electronic Components
Descriere JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5955 pcs Fișa cu date 252B503B50TB.pdf
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm)
Serie 252 Unghiul de rotație 50°
Rezistenţă 50 kOhms Putere (Wați) 0.0125W
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 with Switch(s) Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W