252A503A60TA
Prezentarea produsului
Număr parc: 252A503A60TA
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Foi de date: 252A503A60TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 252A503A60TA
Număr parc 252A503A60TA Producător CTS Electronic Components
Descriere JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5847 pcs Fișa cu date 252A503A60TA.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Serie 252 Unghiul de rotație 60°
Rezistenţă 50 kOhms Putere (Wați) 0.0125W
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 Axis 50 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 60° 0.0125W