252A104B50TB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 252A104B50TB
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
Foi de date: 252A104B50TB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 252A104B50TB
Număr parc 252A104B50TB Producător CTS Electronic Components
Descriere JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6713 pcs Fișa cu date 252A104B50TB.pdf
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Serie 252 Unghiul de rotație 50°
Rezistenţă 100 kOhms Putere (Wați) 0.0125W
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 with Switch(s) Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W