252A104A40NA
Prezentarea produsului
Număr parc: 252A104A40NA
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
Foi de date: 252A104A40NA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 252A104A40NA
Număr parc 252A104A40NA Producător CTS Electronic Components
Descriere JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6398 pcs Fișa cu date 252A104A40NA.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Serie 252 Unghiul de rotație 40°
Rezistenţă 100 kOhms Putere (Wați) 0.0125W
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 40° 0.0125W