252A103A40TA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 252A103A40TA
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH
Foi de date: 252A103A40TA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 252A103A40TA
Număr parc 252A103A40TA Producător CTS Electronic Components
Descriere JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5249 pcs Fișa cu date 252A103A40TA.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Serie 252 Unghiul de rotație 40°
Rezistenţă 10 kOhms Putere (Wați) 0.0125W
ambalare Bulk Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 2 Axis 10 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 40° 0.0125W
Axă 2 Tip de ajustare Top Adjustment
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
252A103A40NB
252A103A40NB
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: JOYSTICK 10K OHM 2 AXIS TH