2432-032-X5U0-402MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2432-032-X5U0-402MLF
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2432-032-X5U0-402MLF
Număr parc 2432-032-X5U0-402MLF Producător CTS Electronic Components
Descriere CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2648 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 3/8 Coeficientul de temperatură X5U
Dimensiune / Dimensiune 0.500" Dia x 0.874" L (12.70mm x 22.20mm) Serie 2432
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Alte nume 2432032X5U0402MLF
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Pierdere de inserție -
Înălțime (Max) - descriere detaliata 4000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 20A Axial, Bushing - 2 Hooked Leads
Rezistența DC (DCR) (Max) - Actual 20A
capacitanță 4000pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2432-002-X7S0-471M
2432-002-X7S0-471M
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 1KV AXIAL
In stoc: 3139 pcs
Descarca: 2432-002-X7S0-471M.pdf
RFQ
24320
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: HEX STANDOFF M3 BRASS 12MM
In stoc: 68665 pcs
Descarca: 24320.pdf
RFQ
2432-032-X5U0-402M
2432-032-X5U0-402M
Descriere: CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Descarca:
24325
Descriere: HEX STANDOFF M4 BRASS 10MM
Descarca: 24325.pdf
Descriere: HEX STANDOFF M3 BRASS 20MM
2432-012-X5R0-102M
2432-012-X5R0-102M
Descriere: CAP FEEDTHRU 1000PF 2KV AXIAL
Descarca:
Descriere: HEX STANDOFF M3 BRASS 25MM
2432-002-X5U0-502MLF
2432-002-X5U0-502MLF
Descriere: CAP FEEDTHRU 5000PF 2KV AXIAL
Descarca: 2432-002-X5U0-502MLF.pdf
2432-002-X7S0-471MLF
2432-002-X7S0-471MLF
Descarca: 2432-002-X7S0-471MLF.pdf
Descriere: HEX STANDOFF M3 BRASS 15MM
2432-012-X5R0-102MLF
2432-012-X5R0-102MLF
Descriere: HEX STANDOFF M3 BRASS 18MM
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW