2425-018-X7W0-502P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2425-018-X7W0-502P
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
Foi de date: 2425-018-X7W0-502P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2425-018-X7W0-502P
Număr parc 2425-018-X7W0-502P Producător CTS Electronic Components
Descriere CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7765 pcs Fișa cu date 2425-018-X7W0-502P.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă 0%, +100%
Dimensiune de filet 8-32 Coeficientul de temperatură X7W
Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serie 2425
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Bushing, 1 Turret Lead Alte nume 2425018A502P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Pierdere de inserție -
Înălțime (Max) - descriere detaliata 5000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Rezistența DC (DCR) (Max) - Actual 20A
capacitanță 5000pF