2425-018-X5U0-102MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2425-018-X5U0-102MLF
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Foi de date: 2425-018-X5U0-102MLF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2425-018-X5U0-102MLF
Număr parc 2425-018-X5U0-102MLF Producător CTS Electronic Components
Descriere CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7904 pcs Fișa cu date 2425-018-X5U0-102MLF.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 8-32 Coeficientul de temperatură X5U
Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Serie 2425
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Bushing, 1 Turret Lead Alte nume 2425018X5U0102MLF
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Pierdere de inserție 20dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 1000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 20A capacitanță 1000pF