CNC-99-14-2-2
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CNC-99-14-2-2
Producator / Marca: CNC Tech
Descrierea produsului POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CNC-99-14-2-2
Număr parc CNC-99-14-2-2 Producător CNC Tech
Descriere POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17276 pcs Fișa cu date
Voltaj Canada, United States Voltaj 14 AWG
folosire - Stil Male Pins (Blades) to Leads
ecranare 6.56' (2.00m) Serie -
Pitch - Conector 300V Temperatura de Operare 105°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CNC-99-14-2-2
Lungimea - expunerea se termină 3 Caracteristici -
Descriere extinsă 6.56' (2.00m) Power Cord Black NEMA 5-15P To Terminals, Forked SJT Descriere POWER CORD WITH FORK TERM 2000MM
Ratingul curent 90A Culoare Black